Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > čistač/ica- Spremač/ica

ČISTAČ/ICA- SPREMAČ/ICA. Croacia

Búsqueda de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

KLASA: 112-01/24-01/01

URBROJ: 2117-10-04-01-24-1

Metković, 22. travnja 2024. godine

Na temelju Zakona o radu, Članka 26. stavka 3. Statuta Ustanove za kulturu i sport Metković (u daljnjem tekstu: Ustanove), Članka 6. stavaka 2. i 3. Pravilnika o radu Ustanove, te Odluke Upravnog vijeća donesene na 27. sjednici održanoj 5. travnja 2024. godine, ravnateljica Ustanove za kulturu i sport Metković, raspisuje sljedeći:

JAVNI NATJEČAJ

za prijam djelatnika/ce na radno mjesto „Čistač/ica- spremač/ica“ na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci u Ustanovi za kulturu i sport Metković– 1 izvršitelj/ica

Osnovni podaci o radnom mjestu:

Radno mjesto: Čistač/ica- spremač/ica

Stručno znanje:

– niža ili srednja stručna sprema općeg smjera

– najmanje godinu dana radnog iskustva na odgovarajućim poslovima

– stručne i radne sposobnosti

Kandidat za prijavu mora priložiti:

- vlastoručno potpisanu molbu

- kratki životopis s naznačenom adresom, OIB-om i kontakt telefonom

- dokaz o hrvatskom državljanstvu (presliku osobne iskaznice ili domovnice)

- dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (presliku svjedodžbe ili potvrde kojom se potvrđuje ispunjavanje uvjeta stupnja obrazovanja (stručne spreme))

- presliku potvrde ili elektronički zapis o podacima evidentiranima u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje kojom kandidat dokazuje postojanje evidentiranog staža, ne starije od mjesec dana

- presliku uvjerenja da kandidat nije pravomoćno osuđen za kazneno djelo, nije pod istragom i da se protiv njega ne vodi kazneni postupak, ne starije od šest mjeseci.

Svi dokazi mogu se dostaviti u preslici, a izabrani kandidat dužan je predočiti originalnu dokumentaciju na uvid prije zasnivanja radnog odnosa.

Na natječaj se mogu ravnopravno prijaviti osobe oba spola.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz ovog natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj i prijava se neće razmatrati. Osobi koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, dostavit će se pisana obavijest.

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dokazuju to preslikom rješenja ili potvrdom o priznatom statusu i potvrdom o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 101. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19,84/21 i 156/23), uz prijavu na natječaj dužan je priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz ovog natječaja i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/userdocsimages/ng/12%20prosinac/zapo%C5%A1ljavanje/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20pri%20zapo%C5%A0ljavanju.pdf

Kandidati koji budu ispunjavali formalne uvjete natječaja bit će pozvani na razgovor (intervju) kako bi se utvrdile sposobnosti i motivacija za obavljanje poslova oglašenog radnog mjesta. Razgovor sa svakim kandidatom pojedinačno obavlja imenovano Povjerenstvo za provedbu Natječaja za prijam djelatnika/ce na radno mjesto „Čistač/ica- spremač/ica“ na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci u Ustanovi za kulturu i sport Metković (u daljnjem tekstu: Povjerenstvo). Nakon obavljenog razgovora sačinjava se pisano izvješće na temelju kojeg se predlaže Upravnom vijeću donošenje odluke o zasnivanju radnog odnosa s kandidatom koji je na obavljenom razgovoru pokazao najbolju sposobnost i motivaciju za oglašeno radno mjesto. Svi kandidati koji pristupe razgovoru odgovaraju na istih 5 pitanja. Svaki član Povjerenstva za svako pitanje kandidatu dodjeljuje određen broj bodova u rasponu od 1 do 10, a kandidat može ostvariti ukupno najviše 50 bodova, tako da se broj bodova koji su članovi Povjerenstva dodijelili pojedinom kandidata zbraja, te se nakon toga dobiveni rezultat dijeli s brojem članova Povjerenstva. Za kandidata koji ne pristupi razgovoru, smatra se da je povukao prijavu na Natječaj. Nakon izbora odabrani kandidat se o trošku Ustanove za kulturu i sport Metković upućuje na liječnički pregled radi utvrđivanja sposobnosti za obavljanje poslova „Čistač/ica- spremač/ica“. Ako se liječničkim pregledom utvrdi da kandidat nije sposoban za obavljanje poslova „Čistač/ica- spremač/ica“ s kandidatom se neće zasnivati radni odnos.

Vrijeme i mjesto održavanja razgovora(intervjua) biti će objavljeni na web stranici Ustanove www.metkovic.hr.

Prijave se podnose osobno ili poštom, preporučeno na adresu:

Ustanova za kulturu i sport Metković, Stjepana Radića 1, 20350 Metković, s naznakom (Prijava na Natječaj - za radno mjesto „Čistač/ica- spremač/ica“), nakon objave ovog Natječaja na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, opće - informativnom tisku koji izlazi na području ili objavljuje kroniku područja na kojem Ustanova ima sjedište, te oglasnoj ploči i web stranici Ustanove www.metkovic.hr, u roku od 8 dana od dana objave, a zaključno s datumom 30. travnja 2024. godine.

Prijavom na Natječaj, prijavljeni kandidati izričito su suglasni da Ustanova kao voditelj zbirke osobnih podataka, može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati osobne podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno Zakonu o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (Narodne novine, broj 42/18) i Uredbe (EU) 2016/679.

Objavom rezultata Natječaja na službenim mrežnim stranicama Ustanove – www.metkovic.hr smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima Natječaja.

Priložena natječajna dokumentacija se ne vraća.

Zadržava se pravo poništenja Natječaja bez obrazloženja.

RAVNATELJICA:

Zrinka Mijoč, v.r.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: USTANOVA ZA KULTURU I SPORT METKOVIĆ.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Stjepana Radića 1, 20350 Metković

Zamolba: Stjepana Radića 1, 20350 Metković

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2491888.

Ver las 381 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.