Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/ica

Oferta de trabajo en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Spremač/ica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju čl. 26. Zakona o predškolskom odgoju i naobrazbi (NN 10/97, 107/97 i 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23); u daljnjem tekstu Zakon, Upravno vijeće Dječjeg vrtića „Zapruđe“ raspisuje

NATJEČAJ

Za popunu radnog mjesta:

SPREMAČ/ICA

•1 izvršitelj u radni odnos na određeno vrijeme, puno radno vrijeme- zamjena za radnicu koja koristi pravo na njegu djeteta, a do njenog povratka na rad

UVJETI: prema čl. 24. i 25. Zakona, te Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97).

•Osnovna škola, probni rad 30 dana

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Uz pisanu vlastoručno potpisanu prijavu potrebno je priložiti slijedeće dokumente u preslici:

•Dokaz o radnom stažu (elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji – ne starije od dana objave natječaja)

•Dokaz o stručnoj spremi

•Dokaz o državljanstvu

•Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak

i uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (ne starije od dana objave natječaja), a sukladno članku 25. Zakona

•Životopis

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja natječaja.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti kod zapošljavanja u skladu s čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/17, 98/19 i 84/21), mora se pozvati na to pravo te je uz prijavu na javni natječaj dužan priložiti dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rada (Narodne novine br. 84/21), mora se pozvati na to pravo te je uz prijavu na javni natječaj dužan priložiti dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27.4.2016. g. o zaštiti pojedinaca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnog kretanja takvih podataka, svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka, a koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Prijave na natječaj s traženom dokumentacijom dostavljaju se na adresu Dječji vrtić „Zapruđe“, Zagreb, Baburičina 11 s naznakom „Za natječaj – SPREMAČICA NA ODREĐENO VRIJEME“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatrat će se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu sa svim prilozima te koja ispunjava formalne uvjete natječaja.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku 8 dana od dana donošenja odluke o izboru na web stranici vrtića www.vrtic-zaprudje.zagreb.hr

Natječaj je objavljen dana 15. travnja 2024. na web stranici i oglasnoj ploči Vrtića, te na web stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Natječaj traje do 23. travnja 2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ ZAPRUĐE.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: BABURIČINA 11, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2489344.

Ver las 377 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.