Správci IS/ICT, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Empleo en República Checa (Hlavní město Praha) de Administradores de sistemas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Administradores de sistemas.
Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí : Systémoví administrátoři (správci systémů).

Descripción de la oferta de trabajo:
MV: Soudní 988/1, 14000 Praha 4 Kontakt: Šandová, tel.: 261032106, 724 168 391 (po-pá 8-12 hod.) e-mail: vvpankrac.persReemplazar por una arrobavez.pan.justice.cz Správce informačních systémů - Vazební věznice Praha- Pankrác: Požadujeme: střední vzdělání s maturitou, znalost síťového prostředí protokolu TCP/IP, zkušenost s platformou MS Windows (klientské stanice i servery), alespoň všeobecnou znalost virtualizačních technologií. Nabízíme: zkušenost s administrací sub-domény v prostředí s vysokým stupněm zabezpečení, možnost pracovat s moderními technologiemi. Administrace středně velké sítě primárně na platformě MS Windows se vším, co k tomu patří - od správy klientských stanic, přes konfiguraci serverů, síťovou infrastrukturu, správu uživatelských účtů (platforma Active Directory) a helpdesk. Doba určitá s následnou možnosti na dobu neurčitou. 25 dnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna. Pracovní doba po-čt 7,00 hod - 15:45 hod, pá 7,00 hod + 14:30 hod. Platové rozmezí dle zápočtu praxe 20790 - 30300. Kontakt: pí Šandová, tel.: 261032106 nebo mob: 724168391 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.persReemplazar por una arrobavez.pan.justice.cz Výhody: Podnikové stravování

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 402 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 6.

Salario: 20790.0 CZK mínimo y 30300.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Šandová

Empresa: Vězeňská služba České republiky.

Contacto: Šandová

Email: vvpankrac.persReemplazar por una arrobavez.pan.justice.cz

Teléfono: +420 261 032 106.

Ver las 151 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Administradores de sistemas ofertadas.