Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Conserjes > Správce Budovy / Stavební Technik, Správci Objektů

Ofertas de empleo de Conserjes en República Checa (Olomoucký kraj)

Správce Budovy / Stavební Technik, Správci Objektů

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Provozní pracovníci : Správci objektů

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadované vzdělání: SŠ s maturitou v technickém oboru

Požadovaná praxe: praxe je výhodou, ne podmínkou

Další požadavky:

•    dobrá orientace ve stavebních výkresech, dokumentaci a rozpočtech staveb,

•    vedení technické dokumentace objektů (stavebního archivu),

•    jednání s nájemníky bytů a nemovitostí,

•    jednání s úřady, vyřizování stavebních povolení a kolaudací,

•    kontrola stavu, zajišťování údržby, oprav a revizí objektů,

•    vedení agendy spojené s energetickým hospodářstvím (plyn, el. energie),

•    provádění údržby zeleně,

•    velmi dobré komunikační dovednosti,

•    pečlivost a samostatnost,

•    pracovitost

•    loajalita,

Nástup:  dle dohody

Pracovní doba: pevná (od 8:00 - 14:00)+ pružná

Pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Písemné nabídky obsahující strukturovaný životopis zasílejte na e-mail:

petra.jugnovavuchs.cz

Región: Olomoucký kraj.

Ver 142 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Empleador: Výzkumný ústav pro chov skotu, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Petra Jungová, personalista. Tel.: +420 603 895 714;583 392 111. E-mail: vuchs.cz" rel="nofollow">petra.jungovavuchs.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 603 895 714;583 392 111
  • Correo electrónico: petra.jungovavuchs.cz

Identificador de la vacante:16716380735.

Ver las 406 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes ofertadas.