Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Declarantes o gestores de aduana > Spedytor

Spedytor. Polonia

Vacante de Declarantes o gestores de aduana en Polonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Declarantes o gestores de aduana.

Technicy i inny średni personel : Średni personel w zakresie biznesu i administracji : Agenci usług biznesowych : Spedytorzy i pokrewni

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Pracownik biurowy wykonuje czynności administracyjne, główna działalność to transport międzynarodowy - praca na giełdach transportowych polskiej i niemieckiej - szukanie ładunków, kontakt z klientami z branży transportowej.Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- języki obce: niemiecki - w mowie: słaby, w piśmie: słaby - konieczne- pozostałe: Wykształcenie średnie ( mile widziane wyższe), znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 3000 (PLN).

Empleador: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KRZYSZTOF GĄSIOREK.

Instrucciones para solicitar:

Ewelina Gąsiorek, tel.: 506981786, email: gk-logistics.pl" rel="nofollow">ewelinagk-logistics.pl

Identificador de la vacante:1734StPr/19/2048.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Declarantes o gestores de aduana ofertadas.