SPECJALISTA ZAOPATRZENIOWIEC. Opolskie. Polonia

Vacantes de Agentes de compras en Polonia (Opolskie)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras.
Technicy i inny średni personel : Średni personel w zakresie biznesu i administracji : Agenci i brokerzy do spraw sprzedaży i zakupów : Zaopatrzeniowcy.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Bieżąca analiza stanów magazynowych i rotacji w ramach danego asortymentu. Poszukiwanie nowych dostawców i ich ocena. Sporządzanie zapytań ofertowych i ich analiza. Prowadzenie
negocjacji handlowych. Dokonywanie zakupów materiałów i towarów. Nadzór nad
realizacją zawartych umów handlowych. Monitorowanie rynku dostawców. Raportowanie swoich aktywności. Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - pożądane; średnie zawodowe, typ: techniczne - dodatkowe - uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B - konieczne; PRAWO JAZDY KAT. C - konieczne - umiejętności: bardzo dobra znajomosć pakietu MS Office - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne; niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne - inne zawody: Zaopatrzeniowiec - pożądane - pozostałe: Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, mile widziane doświadczenie, język niemiecki lub angielski w mowi i piśmie na poziomie komunikatywnym, prawo jazdy kat. B lub C, elastyczność, zdolności dostosowawcze do panujących warunków, umiejętność ustalania priorytetów, praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych, doskonała organizacja pracy, wytrwałość w realizowaniu swoich zadań, dynamizm i ambicja w działaniu. Praca pn-pt 7-15. Pracodawca prosi o kontakt tel. w celu ustalenia terminu spotkania. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Opolskie.

Ver 128 ofertas de trabajo en "Opolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 13/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 3500.0 PLN mínimo y 4000.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Irena Żak, tel.: 600 484 016, email: irena.zakReemplazar por una arrobakofama.pl

Empresa: KOFAMA KOŹLE S.A..

Dirección: PORTOWA 47, 47-205 KĘDZIERZYN-KOŹLE, Polska.

Contacto: Irena Żak, tel.: 600 484 016, email: irena.zakReemplazar por una arrobakofama.pl

Email: irena.zakReemplazar por una arrobakofama.com.pl

Ver las 245 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras ofertadas.