Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Agentes de compras > Specjalista Ds Zakupów I Planowania Produkcji

Specjalista ds zakupów i planowania produkcji. Pomorskie

Oferta de Agentes de compras en Pomorskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras.

Technicy i inny średni personel : Średni personel w zakresie biznesu i administracji : Agenci i brokerzy do spraw sprzedaży i zakupów : Zaopatrzeniowcy

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: realizacja zamówień na materiały do produkcji na podstawie zapotrzebowania, planów produkcyjnych i prognoz realizacja zamówień na materiały na podstawie zapotrzebowania na części, elementy maszyn i urządzeń analiza aktualnych stanów magazynowych komponentów niezbędnych do zabezpieczenia planowanej produkcji nadzór nad realizacją zapotrzebowani na półprodukty zlecane do produkcji zapewnienie i kontrola terminowości dostaw złożonych zamówień wstępne ofertowanie i zapytania cenowe nadzór nad dokumentacją udział w planie redukcji kosztów ocena dostawców i podwykonawców, monitorowanie jakości usług Okres próbny 3 miesiące, następnie umowa na czas określony i nieokreślony.

Godziny pracy: 8.00- 16.00; wynagrodzenie: płaca zasadnicza miesięczna plus premia uznaniowa Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - umiejętności: Umiejętność organizacji pracy w dziale - konieczne; umiejętności negocjacyjne i handlowe - konieczne; umiejętność obsługi komputera - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne - pozostałe: umiejętność pozyskiwania nowych dostawców; preferowane wykształcenie ekonomiczne lub techniczne;preferowane doświadczenia w dziale zakupów lub na stanowisku technicznym lub podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych; znajomość język angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację; odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność, umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się, pracy pod presją czasu Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 250 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 3500.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: Beata Adamiec, tel.: 598483336, email: kadryplast-box.com

Empresa: PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH "PLAST-BOX" SPÓŁKA AKCYJNA.

Dirección: Lutosławskiego 17A, 76-200 Słupsk, Polska.

Contacto: Beata Adamiec, tel.: 598483336, email: kadryplast-box.com

Email: kadryplast-box.com

Teléfono: 598483336.

Ver las 164 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras ofertadas.