Specjalista ds. Wsparcia Technicznego. Dolnoslaskie

Oferta de Bibliotecarios, documentalistas en Dolnoslaskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines : Bibliotecarios, documentalistas y afines.
Specjaliści : Prawnicy, specjaliści nauk społecznych i specjaliści w dziedzinie kultury : Bibliotekoznawcy, archiwiści i muzealnicy : Bibliotekoznawcy i specjaliści zarządzania informacją.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: 1. Obsługa zgłoszeń telefonicznych od użytkowników zgodnie z ustalonym grafikiem. 2. Prowadzenie zgłoszonych problemów od momentu zgłoszenia do rozwiązania. 3. Współpraca z partnerami na całym świecie. 4. Ustalanie priorytetów i praca z zarejestrowanymi sprawami dostarczanie rozwiązania lub przekazanie ich innego zespołu wsparcia. 5. Utrzymywanie wysokiej jakości danych w systemie rejestracji zgłoszeń. Umowa o pracę na okres próbny, następnie na czas nieokreślony. Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - pożądane; wyższe (w tym licencjat), typ: humanistyczne - pożądane - języki obce: hiszpański - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne; angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne - inne zawody: Specjalista zarządzania informacją - konieczne - pozostałe: 1) wykształcenie wyższe humanistyczne, kierunki ścisłe mile widzianie, 2) staż pracyz: min rok doświadczenia zawodowego, 3) umiejętność-specjalność: Doświadczenie w pracy w zespołach z różnych regionów, Wysokie zdolnosci komunikacyjne, Podstawowa znajomosc obszaru IT, Znajomość Excell, PowePoint, Umiejetnosc przekazywania informacji, 4) inne: - biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w środowisku biznesowym i specjalistycznym, - biegła znajomość języka hiszpańskiego Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50525 - wymagane dokumenty: - - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 505 ofertas de trabajo en "Dolnoslaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 30/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) ,español, castellano: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 5666.66 PLN mínimo y 5666.66 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Sala C, tel.: 000000000

Ver las 41 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines : Bibliotecarios, documentalistas y afines ofertadas.