Specjalista ds. sprzedaży usług IT (nr 7892). Kujawsko-Pomorskie

Ofertas de Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) en Kujawsko-Pomorskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC).
Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw sprzedaży, marketingu i public relations : Specjaliści do spraw sprzedaży produktów technicznych i medycznych (z wyłączeniem technologii informacyjno-komunikacyjnych).

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Do zadań należeć będzie: - organizacja promocji i sprzedaży usług świadczonych przez spółkę, - sporządzanie ofert, wycen oraz udzielanie informacji aktualnym i potencjalnym klientom, - realizacja wyznaczonych celów finansowych, - budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, - bieżące uzupełnianie informacji w systemie CRM, - pozyskiwanie klientów, - współtworzenie strategii marketingowej firmy, - pozyskiwanie oraz analiza informacji rynkowych, - współpraca w ramach działu IT w zakresie wdrożeń systemów informatycznych Miejsce pracy: Bydgoszcz/Osielsko Teren działania: Polska północna lub południowa Oferujemy: - umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt - atrakcyjny system wynagrodzeń - możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia wszechstronnych doświadczeń - komfortowe warunki pracy Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - uprawnienia: prawo jazdy według wskazanej kategorii - konieczne - pozostałe: Wymagania: - wykształcenie wyższe, - 2 lata doświadczenia w sprzedaży, - znajomość form i technik nowoczesnej promocji i sprzedaży, - dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych, - prawo jazdy kat. B, - dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży systemów informatycznych oraz umiejętności prowadzenia negocjacji Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV proszę przekazywać pocztą (tradycyjną lub elektroniczną): e-mail: hrReemplazar por una arrobainfusio.pl Dokumenty aplikacyjne proszę nazwać w formacie: CV - Nazwisko Imię. Do oferty prosimy załączyć poniższe oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z póź. zm.). INFUSIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Szosa Gdańska 19 86-031 Osielsko - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Kujawsko-Pomorskie.

Ver 328 ofertas de trabajo en "Kujawsko-Pomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 05/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2000.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
email: hrReemplazar por una arrobainfusio.pl

Empresa: INFUSIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Dirección: Szosa Gdańska 19, 86-031 Osielsko, Polska.

Contacto: email: hrReemplazar por una arrobainfusio.pl

Ver las 257 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) ofertadas.