Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Analistas de gestión y organización > Specjalista Do Spraw Logistyki

Oferta de empleo en Polonia de Analistas de gestión y organización

Specjalista Do Spraw Logistyki

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Analistas de gestión y organización.

Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw administracyjnych : Specjaliści do spraw zarządzania i organizacji

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - kompleksowa obsługa sprzedaży krajowej i zagranicznej

- nadzór nad harmonogramem załadunków

- organizacja wysyłek kurierskich

- rozliczanie kontraktów sprzedażowych

- sporządzanie planów sprzedaży

- analiza i przygotowywanie ofert handlowych

- prowadzenie dokumentacji handlowejWymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- umiejętności:  prawo jazdy kat B - konieczne- języki obce: angielski - w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany - konieczne- pozostałe: znajomość pakietu MS Office min. na poziomie średnio-zaawansowanym, obsługa komputera w środowisku Windows

Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 3000 (PLN).

Empleador: Suszarnicza Spółka "Ogrodnik" SA.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1613StPr/19/0069.

Ver las 449 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Analistas de gestión y organización ofertadas.