Trabajos de Especialistas en políticas y servicios de personal en Małopolskie (Polonia)

Specjalista Do Spraw Kadr I Płac

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines.
Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw administracyjnych : Specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Zakładanie, prowadzenie i archiwizacja akt osobowych zgodnie z rozporządzeniem, prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów pracowników i zwolnień lekarskich, przygotowywanie danych do listy płac i udział w sporządzaniu listy płac, sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy, umów zlecenie i umów o dzieło, wystawianie stosownych zaświadczeń dla Pracowników i Zleceniobiorców firmy, weryfikowanie i aktualizowanie danych dotyczących badań lekarskich i szkoleń BHP, sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS i deklaracji PIT-11 do US, przygotowywanie deklaracji GUS, PFRON, zapewnienie właściwego obiegu informacji dokumentacji kadrowo-płacowej, współpraca z pozostałymi pracownikami działu personalnego, działem księgowości oraz z innymi działami firmy. Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - pożądane - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: słaby - dodatkowe; niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: słaby - dodatkowe - inne zawody: Specjalista do spraw kadr - pożądane - pozostałe: Znajomość programu Gratyfikant, min. 1 rok doświadczenie w rozliczaniu płac, podatków i ZUS, pracowników (wykształcenie kierunkowe mile widziane), znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań, otwartość na zmiany i dynamiczność w działaniu, komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętność pracy w zespole. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 355 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 2800.0 PLN mínimo y 3500.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Barbara Nikiel - Wolski, email: barbara.nikiel.wolskiReemplazar por una arrobaaquaforest.pl

Empresa: Aquaforest sp. z o.o. sp. k..

Dirección: Magazynowa 1, 33-300 Nowy Sącz, Polska.

Contacto: Barbara Nikiel - Wolski, email: barbara.nikiel.wolskiReemplazar por una arrobaaquaforest.pl

Ver las 288 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines ofertadas.