Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes > Specjalista Ds. Organizacji Szkoleń

Ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes en Polonia

Specjalista Ds. Organizacji Szkoleń

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes.

Pracownicy biurowi : Inni pracownicy biurowi : Inni pracownicy biurowi : Pracownicy pomocniczy gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Sporządzanie dokumentów szkoleniowych i poradnictwa, kontakt z trenerami i specjalistami,ustalanie harmonogramu poradnictwa i warsztatów,sporządzaniw wykazów danych,obsługa kursantów,przygotowywanie materiałów szkoleniowych.Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- pozostałe: wykształcenie minimum średnie, minimum rok doświadczenia przy szkoleniach dla osób dorosłych, dobra organizacja pracy, terminowość skrupulatność, obsługa pakietu Office.

Praca jednozmianowa pn- pt w godzinach od 8.00-16.00.

Miejsce pracy: Gdańsk Miasto Główne.

Telefon kontaktowy 693 714 824.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: -- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2800 (PLN).

Empleador: Akademia Kształcenia Zawodowego Sp z o.o..

Instrucciones para solicitar:

Gdańsk Akademia Kształcenia Zawodowego, tel.: 693 714 824

Identificador de la vacante:1847StPr/19/2925.

Ver las 141 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes ofertadas.