Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Vendedores > Specjalista Ds. Obsługi Klienta K/m

Oferta de empleo en Polonia de Vendedores

Specjalista Ds. Obsługi Klienta K/m

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Sprzedawcy : Inni sprzedawcy : Sprzedawcy gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - Telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów

- Udzielanie odpowiedzi na zapytania dotyczące zakupów, reklamacji, wysyłki zakupionych towarów

- Reprezentowanie marki H&M podczas kontaktu z Klientem

- Doradzanie klientom w kwestiach modowych oraz w sprawach dotyczących najnowszych produktów oraz kolekcji.

Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- umiejętności: Obsługa komputera - konieczne; Pakiet MS Office - konieczne- języki obce: angielski - w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący - konieczne- inne zawody: Doradca klienta - konieczne- pozostałe: Wymagnia: znajomość obsługi MS Office i obsługi komputera, podstawowa znajomość języka angielskiego, wielozadaniowość oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych, gotowość do pracy w systemie zmianowym (8.00-16.30, 12.30-21.00 oraz weekendy 9.00-17.00). Obowiązki: telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów, udzielanie odpowiedzi na zapytania dotyczące zakupów, reklamacji, wysyłki zakupionych towarów, reprezentowanie marki H&M podczas kontaktu z Klientem, doradzanie klientom w kwestiach modowych oraz w sprawach dotyczących najnowszych produktów oraz kolekcji.

[Zgłoszenia: ilona.sadovskahm.com, 697 500 133]

Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 20.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 3740 (PLN).

Empleador: H&M Hennes&Mauritz sp. z o.o..

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1420StPr/19/8747.

Ver las 419 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.