Ofertas en Mazowieckie (Polonia) de Analistas de gestión y organización

Specjalista Ds. Logistyki I Zaopatrzenia K/m

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Analistas de gestión y organización.
Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw administracyjnych : Specjaliści do spraw zarządzania i organizacji.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: jw. Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne - inne zawody: Specjalista do spraw logistyki - konieczne - pozostałe: Wykształcenie średnie ogólne/ekonomiczne/techniczne; umiejętność obsługi komputera. Zakres obowiązków: przygotowywanie i wydawanie towarów na sklepy; prowadzenie dokumentacji ilościowo-wartościowych wytwarzanych wyrobów i wydanych; prowadzenie dokumentacji ilościowej i wartościowej zwrotów towarów przeterminowanych i uszkodzonych odebranych ze sklepów oraz odpadów powstających BIO przy produkcji wyrobów; zapewnienie prawidłowości przepływu i zwrotu towarów; współpraca z produkcją i sklepami - punktami sprzedaży; prowadzenie i rozliczanie remanentów sklepowych; prowadzenie akt pracy pracowników; prowadzenie rozmów z nowymi nabywcami produktów. Praca w godzinach: 04:00-12:00. Miejsce pracy: Warszawa-Targówek. Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04111 - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Mazowieckie.

Ver 669 ofertas de trabajo en "Mazowieckie" (Polonia).

Fecha de inicio: 15/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2000.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
A A, tel.: 000000000

Ver las 188 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Analistas de gestión y organización ofertadas.