Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > asistente de departamento de ventas > Referent Ds. Rozliczeń

Referent ds. rozliczeń. Wielkopolskie. Polonia

Oferta de empleo en Polonia (Wielkopolskie) de asistente de departamento de ventas

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › asistente de departamento de ventas.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych i ewidencji materiałów › Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych › Pracownicy rachunkowości i księgowości.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wymagania: dobra organizacja pracy, precyzja i terminowość, wysokie poczucie odpowiedzialności

Zakres obowiązków:

- rozliczanie marketów,

- kontrola utargów sklepowych,

- wystawianie faktur korygujących,

- weryfikacja różnic ilościowych.

Pracodawca oferuje:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

- stabilność zatrudnienia.

okres próbny do 3 m-cy z możliwością dalszej współpracy

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- umiejętności: organizacja pracy - konieczne

- pozostałe: prezycja i terminowość, wysokie poczucie odpowiedzialności

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny lub CV i podanie wysłać e-mailem do firmy lub przez stronę www.marketdino.pl

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Wielkopolskie.

Ver 249 ofertas de trabajo en "Wielkopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Empleador: DINO POLSKA S.A..

Instrucciones para solicitar:

Judyta , tel.: 785 299 708, email: pracamarketdino.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1854StPr/24/0302.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › asistente de departamento de ventas ofertadas.