Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Vendedores > Specialista/-tka Prodeje Zájezdů, Pracovníci V Oblasti Prodeje Jinde Neuvedení

SPECIALISTA/-TKA PRODEJE ZÁJEZDŮ, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Contrato en República Checa (Ústecký kraj) de Vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Ostatní pracovníci v oblasti prodeje : Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

SPECIALISTA/-TKA PRODEJE ZÁJEZDŮ

Co vás konkrétně čeká?

•Stanete se pravou rukou našich klientů - část klientů má jasnou představu o své dovolené, druhá část potřebuje s výběrem poradit a vy se naučíte doporučit dovolenou přesně na míru klientovi.

•Čeká na vás spousta milých klientů, kteří se na dovolenou těší celý rok. V rámci pracovní náplně je ale nebudete aktivně oslovovat. Klienti si dovolenou sami poptávají, vy jim vysněnou dovolenou pomůžete najít a sjednat z nabídky mnoha českých a německých cestovních kanceláří. Budete sestavovat zajímavé nabídky, rezervovat zájezdy, obstarávat potřebnou dokumentaci.

•Vše potřebné vás v rámci zaškolení naučíme.

•Pracovní doba je od pondělí do pátku od 9:30 do 18:00.

Jak si vás představujeme?

• Jste komunikativní a máte zodpovědný přístup k práci.

• Umíte si práci uspořádat, určit si priority.

• Chcete se učit novým věcem a sbírat zajímavé zkušenosti.

• Nechybí vám uživatelská znalost práce na PC.