Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Empleados de servicios de transporte > Specialista/specialistka/speditér/speditérka Automotive, Dopravní Dispečeři

Specialista/Specialistka/speditér/speditérka automotive, Dopravní dispečeři

Trabajos de Empleados de servicios de transporte en República Checa (Olomoucký kraj)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de transporte.

Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci v logistice : Úředníci v dopravě a přepravě

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Krapkova č.p. 1159/3, Olomouc. Vhodné i pro OZZ.

První kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky.

Na pozici potřebujete především:

- Praxi v autodopravě nebo spedici minimálně 1 rok

- Pracovitost, vytrvalost a odhodlání

- Obchodního ducha

- Ochotu učit se novým věcem

- Chuť telefonovat a komunikovat s lidmi

- Schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí

- Pečlivost

- Obecnou znalost zeměpisu Evropy

- Dobrou znalost práce na PC (práce s databázemi) . Znalost aukčního systému v Transporeonu. Schopnost práce v souvislostech matematického uvažování ,,podobenství,, jakéhosi makléře.

Velkou výhodou je:

- Angličtina nebo Německý jazyk na aktivní úrovni

- Znalost dopravního trhu celovozových zásilek do destinací západní Evropy

- Kontakty na dopravní společnosti, které se orientují na Evropu

Zam. výhody:

Rádi vám uděláme lákavou nabídku na míru podle vašich zkušeností a praxe

- Jistotu práce na HPP

- Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti

- Nadstandardní výdělky s řadou individuálních i týmových výkonnostních bonusů

- 13. i 14. plat

- Možnosti kariérního růstu pro všechny

- Příležitosti pro vzdělávání a profesní rozvoj

- Pravidelné zvyšování základní mzdy (každý odpracovaný rok)

- Zvyšování dnů dovolené (za každý rok den navíc)

- Individuální motivační příspěvky

- Velmi pohodlné a moderní pracovní prostředí

- Možnost Home Office

- Stravenky

- Příspěvky na dovolenou

- Firemní akce, zájezdy, večírky

- Ovoce a kvalitní káva na pracovišti

- Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte…)

Región: Olomoucký kraj.

Ver 125 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 40000 mínimo y 80000 máximo (CZK mensual).

Empleador: FEE Transport s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Zuzana Pilná. Tel.: +420 735 755 934. E-mail: feetransport.cz" rel="nofollow">personalnioddfeetransport.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 735 755 934
  • Correo electrónico: personalnioddfeetransport.cz

Identificador de la vacante:18649120770.

Ver las 134 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de transporte ofertadas.