Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Secretarios administrativos y ejecutivos > Specialista/specialistka Bezpečnostního A Krizového řízení Do Oddělení Krizového řízení A Bezpečnosti , Odborní Pracovníci Organizace A řízení

Specialista/specialistka bezpečnostního a krizového řízení do oddělení krizového řízení a bezpečnosti , Odborní pracovníci organizace a řízení

Oferta de empleo en República Checa (Olomoucký kraj) de Secretarios administrativos y ejecutivos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Odborní asistenti v administrativě

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Magistrát města Olomouce.

Druh práce: specializované činnosti na úseku ochrany obyvatel, krizového řízení a bezpečnosti zařazené v odboru ochrany Magistrátu města Olomouce.

Pracovní poměr na na dobu určitou - zástup po dobu mateřské dovolené, dovolené a rodičovské dovolené.

Požadavky a předpoklady:

- dosažené vzdělání - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, obor - zaměřený na krizové řízení, veřejnou správu, právo, bezpečnost nebo technického směru,

- praxe - ve veřejné správě výhodou,

- znalosti a dovednosti - znalost legislativy v oblasti havarijního plánování a krizového řízení výhodou, velmi dobrá znalost práce na PC (zejména tabulkový editor), velmi dobré právní vědomí, velmi dobré komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita, organizační schopnosti, smysl pro týmovou práci, řidičský průkaz skupiny B, ochota soustavně se vzdělávat a učit novým posttupům.

Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nejpozději do 15. července2020 POUZE na adresu: Magistrát města Olomouce, oddělení personální a právní, Horní náměstí č. p. 583, Olomouc 779 11; telefon: 585 513 204/298/295/294.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami. Později zaslané přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 125 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 22980 mínimo y 33790 máximo (CZK mensual).

Empleador: Statutární město Olomouc.

Obraťte se na kontaktní osobu. Informace. Tel.: +420 585 513 204/294/295/298.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 585 513 204/294/295/298

Identificador de la vacante:19035540737.

Ver las 484 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.