Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Agentes de seguros > Specialista/ka Prodeje Pojištění Na Obchodním Místě Ve Frýdku-místku, Odborní Pojišťovací Poradci

Ofertas de trabajo de Agentes de seguros en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Specialista/ka Prodeje Pojištění Na Obchodním Místě Ve Frýdku-místku, Odborní Pojišťovací Poradci

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de seguros.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví

Descripción de la oferta de trabajo:

A11 z:13/7/2018 a:10/10/2018 Pracovní pozice vhodná i pro absolventy škol. Co u nás budete dělat? - aktivně domlouvat a realizovat schůzky s klienty - vyhledávat nové obchodní příležitosti se stávajícími i novými klienty - nabízet nejširší škálu finančních produktů pod jednou značkou - pracovat v kanceláři i v terénu Co od Vás očekáváme? - minimálně SŠ vzdělání s maturitou - zkušenosti s prodejem výhodou - trestní bezúhonnost - chuť dále se vzdělávat a odborné růst - zdravé sebevědomí a samostatnost - příjemné vystupování a proklientský přístup Co Vám nabídneme? - atraktivní finanční odměnu a prestižní benefity pro nejlepší - vzdělání, kterým získáte orientaci ve světě financí a stanete se odborníkem - příležitost pro osobní i kariérní rozvoj - osobní přístup a podporu manažera obchodního týmu - nejširší portfolio produktů pod jednou značkou Kontakt e-mailem, telefonicky, osobně po předchozí telefonické domluvě, uveden viz výše.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 515 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Ing. Ivana Šťastná.

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Ivana Šťastná. Tel.: +420 724 687 482. E-mail: ivana.stastnaceskapojistovna.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 724 687 482
  • Correo electrónico: ivana.stastnaceskapojistovna.cz

Identificador de la vacante:14763450732.

Ver las 213 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de seguros ofertadas.