Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Asesores financieros y en inversiones > Specialista Péče O Zákazníky - Prac. Olomouc, Bankovní Makléři

Specialista péče o zákazníky - prac. Olomouc, Bankovní makléři

Oferta en República Checa (Olomoucký kraj) de Asesores financieros y en inversiones

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones.

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti financí : Finanční a investiční poradci

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Místo výkonu práce: Olomouc Specialista péče o zákazníky - příchozí linka Požadujeme: - SŠ s maturitou - Znalost práce s PC MS Office a internet - Časovou flexibilitu, pracujeme na směny - ranní/odpolední včetně víkendů a svátků - Velmi dobré komunikační schopnosti a profesionální přístup k zákazníkovi - Orientace na výsledek, prodejní dovednosti - Samostatnost a cílevědomost - Stresová situace vás nepoloží, naopak, je pro vás výzvou - Vyžadujeme čistý trestní rejstřík - Anglický jazyk - výhodou Nabízíme: - Motivující finanční ohodnocení (fixní a variabilní složku mzdy) - Stabilní zaměstnání a zázemí prestižní mezinárodní banky - Zajímavou příležitost nastartovat kariéru.

U nás máte možnost zúročit vědomosti nabyté studiem, dále je rozvíjet a časem třeba i předávat svým podřízeným v roli supervizora nebo se uplatnit na pobočce jako špičkový bankéř - Otevřenou a dynamickou firemní kulturu - práci v mladém přátelském kolektivu a moderním příjemném prostředí - Benefity na míru (stravenky, systém Cafeterie (příspěvky na volný čas), dovolená 5 týdnů, sick days, apod..) V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentovae-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 375 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 14/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 22000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Ver las 95 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones ofertadas.