Ofertas de empleo de Ingenieros industriales y de producción en República Checa (Jihomoravský kraj)

Specialista V Oblasti Logistiky A Přípravy Zakázek Pro Oddělení Servisu, Specialisté V Oblasti Logistiky

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción.
Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Inženýři v průmyslu a ve výrobě.

Descripción de la oferta de trabajo:
Firma zabývající se dodávkou a následným servisem v oblasti vodohospodářských výrobků přijme pro oddělení SERIVSU přípraváře a současně koordinátora výjezdů (logistik). Pracovní náplň - příjem, zpracování a logistika příchozích objednávek od zákazníků - vypracování cenových nabídek a komunikace se zákazníky - příprava a koordinace servisních výjezdů - zajištění materiálu pro servis (efektivní řízení nákupu) - zpracování montážních protokolů a podkladů pro fakturaci Požadujeme plné pracovní nasazení v rámci plnění zadaných úkolů, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, komunikativnost a ochotu a s tím související schopnost řešit i náročnější úkoly se zákazníky. ŘP skupiny B, podmínkou je rovněž velmi dobrý zdravotní stav a morální bezúhonnost. Výhodou je zkušenost s obdobnou prací, případně doložené reference. Nabízíme produktové finanční ohodnocení (mzdu vázanou na zisk), mobilní telefon, příspěvek na penzijní pojištění. Možnost dále se rozvíjet a vzdělávat. Životopisy zasílejte na polaskovaReemplazar por una arrobaasio.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 384 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 15000.0 CZK mínimo y 25000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Helena Polášková, personalista

Empresa: ASIO, spol. s r.o..

Contacto: Helena Polášková, personalista

Email: polaskovaReemplazar por una arrobaasio.cz

Teléfono: +420 548 428 108.

Ver las 310 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción ofertadas.