Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Analistas financieros > Specialista Finančních Analýz/finance Business Partner, Finanční Analytici A Specialisté V Peněžnictví A Pojišťovnictví

Specialista finančních analýz/Finance Business Partner, Finanční analytici a specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví

Oferta de empleo en Hlavní město Praha (República Checa) de Analistas financieros

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Analistas financieros.

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti financí : Finanční analytici

Descripción de la oferta de trabajo:

MVP: Pikrtova 1737/1a, Praha 4

První kont.: emailem na njangavadzecsc.com

Souhrn:

Pozice v rámci Finančního CoE v ČR zajišťující podpor v dalších zemích a regionech v EMEA. Podporuje komerční týmy a senor management týmů v oblasti finančního rozhodování zajišťěním a přípravou finančních reportů a analýz. Spolupráce s týmy účetních, controllingu, delivery a pricing pro včasnou identifikaci možných problémů. Zodpovědnost za měsíční uzávěrkové aktivity v rámci přidělené oblasti. Facilitace přípravy rozpočtů, Forecatingu a analýz dané jednotky/funkceúregionu na periodické bázi.

Požadované : Znalost anglického na úrovni C2 podmínkou,Praktické zkušenosti v oblasti účetníctví a financí. Praktické zkušenosti z účetními softwary, MS Excel na výborné úrovni. Znalost SAP výhodou.

Výhody:

5 dní dovolené navíc, kafetérie, občerstvení na pracovišti, stravenky, vzděláván

Región: Hlavní město Praha.

Ver 405 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 40000 mínimo y 65000 máximo (CZK mensual).

Empleador: CSC Computer Sciences s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Nino Jangavadze. E-mail: csc.com" rel="nofollow">njangavadzecsc.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: njangavadzecsc.com

Identificador de la vacante:15928160772.

Ver las 107 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Analistas financieros ofertadas.