Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Diseñadores gráficos y multimedia > Specialista Eshop - Grafik, Marketing, Grafici A Výtvarníci V Multimédiích

SPECIALISTA ESHOP - GRAFIK, MARKETING, Grafici a výtvarníci v multimédiích

Oferta de Diseñadores gráficos y multimedia en Jihočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Architekti, specialisté v oblasti územního plánování, návrháři a příbuzní pracovníci : Grafici a výtvarníci v multimédiích

Descripción de la oferta de trabajo:

Druh pracovního poměru: plný úvazek, práce na živnostenský list/IČO Nabízený plat: 20.000-25.000 Do našeho týmu hledáme nového kolegu (Webmaster) který se postará o náš B2C / B2B eshop včetně vytváření grafických podkladů pro marketing a eshop.

Jsme přední prodejci v oblasti loveckých potřeb v ČR.

Zastupujeme několik světových výrobců zde v ČR z oblasti nočního vidění, termovizních přístrojů,zbraní a oblečení.

V nabídce máme mnoho Top světových výrobců ATN, Pulsar, Swarovski, Meopta, Beretta, Browning, Fjall Raven, Blaser, Deerhunter, Seeland, Hillman.

Na trhu máme více jak 20 let zkušeností a přinášíme nové trendy/technologie na český trh.

Rádi u nás uvítáme schopné a pozitivní lidi, kteří jsou na stejné vlně jako my a kteří mají chuť se dále rozvíjet a posunovat věci dál.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti: E-mailing - tvorba newsletterů a dalších e-mailových marketingových kampaní, Hledání cest ke zvýšení úspěšnosti marketingových kampaní, Tvorby marketingových materiálů, Sledování trendů ve světě e-commerce a marketingu, Tvorba obsahu webové stránky, Sledování trendů, top sellers a monitoring konkurence, Správa PPC kampaní Zaměstnanecké výhody, benefity: Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží/služeb z naší nabídky, Motivující platové ohodnocení dle dosažených výsledků, Zajímavé a dynamické zaměstnání, Možnost učit se novým věcem, Příjemné pracovní prostředí, Stravenky, Možnost občasné práce z domova, Mladý kolektiv, až 5 týdnů dovolené, Testování nových technologií a produktů, Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Monitoring a využívání novodobých trendů k posílení značky, Aktivní orientace v analytických nástrojích, problematice SEO, online marketingu a e-commerce, Analytické schopnosti, samostatnost, kreativita, zodpovědnost, Dobrou znalost ČJ a pravopisu, Komunikativnost a dobré vyjadřovací schopnosti (zejména v psaném projevu), Týmový hráč, Znalost anglického jazyka, Grafické nadání (Photoshop, Corel) Typ smluvního vztahu: HPP, práce na živnostenský list/IČO Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním: SŠ vzděláním, Nástavbové/vyšší odborné vzdělání, Vysokoškolské vzdělání, Nástup možný ihned.

Životopis zasílejte na e-mail fsubrtReemplazar por una arrobasubrt.cz Váš životopis bude v následujících 5 pracovních dnech posouzen odpovědným pracovníkem.

Jestliže se Vaše kvalifikační předpoklady budou shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat.

Pokud od nás neobdržíte do stanoveného termínu žádnou zprávu, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 310 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 26/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 25000.0 CZK mínimo y 30000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Šubrt

Empresa: ŠUBRT cz s.r.o..

Contacto: Šubrt

Email: fsubrtReemplazar por una arrobasubrt.cz

Ver las 123 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia ofertadas.