Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Telefonistas > Specialisté Po Telefonu, Operátoři Telefonních Panelů

Specialisté po telefonu, Operátoři telefonních panelů

Empleo de Telefonistas en Ústecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Telefonistas.

Úředníci : Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech : Pracovníci informačních služeb : Operátoři telefonních panelů

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Louny

Jste stále v zaměstnaneckém poměru, ale uvažujete o změně práce? Nebojte se nám s předstihem zavolat a domluvit si pohovor.

Náplň práce:

jednoduchá práce na PC,poskytování služeb zákazníkům

Požadujeme:

zodpovědný přístup k práci,schopnost pracovat samostatně i v týmu,komunikativnost

Co nabízíme:

možno HPP i DPČ

práce vhodná pro matky s dětmi (možnost úpravy prac. doby)

finanční bohusy, motivační soutěže (např. soutěž o dovolenou)

dlouhodobé a stabilní zaměstnání

průměrný měsíční plat až Kč 32.000,-

pravidelný měsíční zaměstnanecký příspěvek na soukromý telefon

6 přestávek během pracovní doby

Bonus za docházku až 5.000,- Kč

Nabízíme slušnou, nenáročnou a stabilní práci z kanceláře, pěkné pracovní prostředí v nových prostorách stabilní firmy s výborným kolektivem a profesionálním zaškolením.

HLÁSIT SE: Ilona Egydyová, tel.: 601158251 ( 8 - 16:30 hod )Životopisy zasílejte na e-mail: pracectscz.cz

Región: Ústecký kraj.

Ver 186 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18000 mínimo y 22000 máximo (CZK mensual).

Empleador: CTSCZ spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ilona Egydyová. Tel.: +420 601 158 251. E-mail: ctscz.cz" rel="nofollow">pracectscz.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 601 158 251
  • Correo electrónico: pracectscz.cz

Identificador de la vacante:17282720764.

Ver las 112 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Telefonistas ofertadas.