Specialisté v oblasti marketingu, Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu

Búsqueda de Profesionales de la publicidad y la comercialización en República Checa (Hlavní město Praha)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización.
Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti prodeje, marketingu a styku s veřejností : Specialisté v oblasti reklamy a marketingu.

Descripción de la oferta de trabajo:
Specialista v oblasti v marketingu Hledáme specialistu zaměřeného na prodej a marketing s mezinárodním rozsahem, který bude zodpovědný za rozvoj podniku a růst tržního podílu kliniky reprodukční medicíny v České republice. Obecný popis pozice: " Místo výkonu práce: Bucharova 2657/12, Stodůlky, 158 00 Praha 5 " Implementace strategií za účelem růstu tržního podílu a objevování nových trhů v cílových zemích a nových trhů " Tvorba podnikatelských plánů za účelem prognózy celkových tržeb a cílů jednotek, stejně jako cílů jednotlivých poboček " Účast na plánování a realizaci vybrané tržní strategie s pravidelným a periodickým sledováním a reportingem " Pravidelné a včasné pozorování vznikajících trendů s poskytnutím nápravných opatření a reportingem " Zajišťování přesnosti prognóz a relevantní synchronizace s managementem výrobků a služeb " Spolupráce s interními skupinami za účelem optimalizace marketingových výdajů a aktivit s cílem růstu a maximální expozice značky " Organizace administrativních činností s podporou prodejního, koordinačního a finančního týmu Náplň práce: " Uchazeč bude získávat nové (zahraniční) pacienty a vytvářet síť spolupracujících zahraničních organizací/lékařů a zároveň vytvářet a rozvíjet nové vztahy na trzích, ze kterých klienti/pacienti pocházejí. " Uchazeč bude zvyšovat tržby společnosti na klíčových cílových trzích společnosti, zejména v: Itálii, Švýcarsku, Francii, Rakousku, Německu a zemích bývalé Jugoslávie (především v Srbsku a Chorvatsku). Uchazeč bude také zvyšovat tržby společnosti rozvojem nových trhů (Singapur, Čína, Rusko, Střední východ). " Uchazeč bude rovněž zodpovědný za vyhledávání nových investičních příležitostí. V této souvislosti se bude podílet na předběžné finanční a personální prověrce a bude spolupracovat s lokálními poskytovateli služeb (v oblasti daní, právního poradenství, aj.) a úřady. Požadavky na pozici: " Min. bakalářské vzdělání z univerzity s ekonomickým zaměřením " Min. 8 let pracovních zkušeností v oblasti prodeje, marketingu, financí nebo jiné odpovídající zkušenosti (doporučení vítány) " Schopnost budovat silné obchodní vztahy " Výjimečné komunikační dovednosti a vedení týmu " Podrobné znalosti v oblasti prodeje, marketingu, provozu, financí (znalost finančních výkazů) " Znalost reálií primárních cílových trhů vítány (obchodní kultura, místní zvyky, síť kontaktů v obchodní komunitě) " Silné analytické dovednosti " Jazykové požadavky: " Anglický jazyk: plynule " Francouzský jazyk: plynule " Německý jazyk: plynule " Srbský/ch

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 323 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 18/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 30000.0 CZK mínimo y 40000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Michaela Zelendová

Empresa: MMI Prague s.r.o..

Contacto: Michaela Zelendová

Email: zelendovaReemplazar por una arrobaunica.cz

Teléfono: +420 778 000 773.

Ver las 435 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización ofertadas.