Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Especialistas en políticas de administración > Specialisté V Oblasti řízení Rizik

Specialisté v oblasti řízení rizik. Hlavní město Praha

Contrato en República Checa (Hlavní město Praha) de Especialistas en políticas de administración

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě › Specialisté v oblasti strategie a personálního řízení › Specialisté v oblasti strategie.

Descripción de la oferta de trabajo:

provádění analýz a výzkumu;

analytické činnosti za účelem poskytování služeb v oblasti financí;

sběr, analýzu a interpretaci informací o finanční životaschopnosti, nákladových strukturách a efektivnosti podniků;

prověřování finančních plánů a strategií;

zkoumání a vytváření metod a strategií pro zkvalitnění a podporu fungování obchodní sféry a efektivnosti;

hodnocení struktury organizací a navrhování oblastí pro zlepšení;

zajišťování souladu provozních činností organizací s cíli jejich politik;

poradenství pro zaměstnance v rámci organizací;

poradenství pro zákazníky v oblasti financí;

analyz strategie pro navrhování, realizaci a modifikaci operací a programů v obchodní sféře;

kontakty a konzultace s administrátory programů a dalšími zainteresovanými stranami s cílem zjistit požadavky na strategie;

výzkum ekonomických trendů a očekávání klientů v oblasti poskytovaných služeb;

formulování a analýzy strategií organizací, doporučování změn stávajících strategií, poskytování poradenství ke zvoleným možnostem;

posuzování nebezpečí a rizik a příprava reakcí na ně.

Zkušenosti v oboru minimum 10 let.

Praxe s rusky - mluvícím trhem.

Odborná znalost RJ, AJ-aktivni.

Praxe a znalost CRM systém (Sales Force, Trello, 1C).

Región: Hlavní město Praha.

Ver 452 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: Lekvi Property Group s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Rezničenko. Tel.: +420 776 737 390. E-mail: hrlekvi.cz . Adresa: Pitterova 2855/13, Žižkov, 130 00  Praha 3.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 130 00; Dirección: Pitterova 2855/13, Žižkov, 130 00 Praha 3
  • Teléfono: +420 +420 776 737 390
  • Correo electrónico: hrlekvi.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Noviembre de 2022, y con identificador de la vacante:21118400785.

Ver las 124 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración ofertadas.