Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Profesionales de la enseñanza > Speciální Pedagog - Komunikační Terapeut - Pardubice, Lanškroun, Speciální Pedagogové

Trabajos de Profesionales de la enseñanza en República Checa

Speciální Pedagog - Komunikační Terapeut - Pardubice, Lanškroun, Speciální Pedagogové

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes.

Specialisté : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Ostatní specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Pardubice, Lanškroun

POŽADAVKY:

-    ukončené vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru speciální pedagogika,

-    dobré komunikační dovednosti, pozitivní přístup, schopnost pracovat v týmu i samostatně,

-    spolehlivost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, trpělivost,

-    ochotu k průběžnému vzdělávání, flexibilitu, kreativitu a empatii,

-    výborná znalost práce s počítačem,

-    řidičský průkaz skupiny B,

-    praxe 1 rok v oblasti speciální pedagogiky výhodou.

NABÍZÍME:

-    práce na 0,8 prac. úvazku,

-    nástup dle dohody,

-    nástupní mzdu 21.000,-- Kč,

-    možnost odborného růstu a vzdělávání,

-    prostor pro vlastní tvořivost a seberealizaci,

-    možnost navýšení hodinové sazby a úvazku po zapracování

-               možnost pokračování PP.

KONTAKT: e-mailem, osobně (RIC z.s., Náměstí Republiky 2686, 532 27 Pardubice)

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Rodinné Integrační Centrum o. s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Ing. Hana Janiková, MBA. Tel.: +420 739 025 071. E-mail: ric.cz" rel="nofollow">hana.janikovaric.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 739 025 071
  • Correo electrónico: hana.janikovaric.cz

Identificador de la vacante:20190700739.

Ver las 165 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.