Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > soldador de soldadura fuerte/soldadora de soldadura fuerte > ślusarz-spawacz

Ślusarz-Spawacz. Wielkopolskie. Polonia

Contratación en Wielkopolskie (Polonia) de soldador de soldadura fuerte/soldadora de soldadura fuerte

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores › soldador de soldadura fuerte/soldadora de soldadura fuerte.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Robotnicy obróbki metali, mechanicy maszyn i urządzeń i pokrewni › Blacharze, monterzy konstrukcji metalowych, formierze odlewniczy, spawacze i pokrewni › Spawacze i pokrewni.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - usuwanie nieszczelności na rurociągach technologicznych  - spawanie elektryczne i gazowe

- budowa rurociągó technologicznych i ciepłowniczych

- budowa instalacji ciepłowniczych

- budowa i montaż węzłów cieplnych

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne

- pozostałe: - doświadczenie zawodowe w latach: min 1 rok pracy w zawodzie ślusarza-spawacza lub spawacza

- umiejętności: spawanie gazowe metodą 311 spawanie acetylenowo-tlenowe (gazowe)

spawanie elektryczne metodą 111 spawanie łukowe elektrodą otuloną

umiejętność spawania rurociągów ze stali czarnej

umiejętność przygotowania materiału (rurociągu, kształtownika) do spawania

(możliwy test sprawdzający)

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- gotowość do pełnienia dyżurów domowych i przyjazdów do zakładu w przypadku wystąpienia awarii

- dobra organizacja pracy własnej

- dokładność, sumienność i odpowiedzialność

- umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu

- umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Na rozmowę kwalifikacyjną z pracodawcą należy umówić się telefonicznie lub wysłać aplikacje drogą elektroniczną

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Wielkopolskie.

Ver 253 ofertas de trabajo en "Wielkopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: GEOTERMIA KOŁO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Zbigniew Wojciechowski, tel.: 797054063, email: sekretariatgeotermiakolo.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1673StPr/24/0021.

Ver las 28 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores › soldador de soldadura fuerte/soldadora de soldadura fuerte ofertadas.