Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Reguladores y operadores de máquinas herramientas > Nc Soustružník, Seřizovači A Obsluha Obráběcích Strojů (kromě Dřevoobráběcích)

Vacante en República Checa (Plzeňský kraj) de Reguladores y operadores de máquinas herramientas

Nc Soustružník, Seřizovači A Obsluha Obráběcích Strojů (kromě Dřevoobráběcích)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Descripción de la oferta de trabajo:

Popis pozice: Obrábění na stroji Gildermeister , částečné zajišťování programů, příprava nástrojů pro splnění kvalitativních požadavků tg.postupu.

Jedná se o kusovou a malosériovou výrobu s nižším stupněm opakovatelnosti.

Obrábí se široká škála materiálů vč.odlitků. (ocel, litina, nerez, barevné kovy).

Práce ve směnném provozu.

Požadujeme: - vyučení ve strojírenském oboru - PRAXE na NC soustruhu podmínkou - znalost programování (Siemens, Gildermeisetr) - čtení výkresové dokumentace - znalost měření - zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost - znalost nástrojů a stanovování řezných podmínek Pracovní poměr na 1 rok s tříměsíční zkušební dobou.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 334 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Molins, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Radka Lišková, personalista. Tel.: +420 378 080 313. E-mail: radka.liskovamolins.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 378 080 313
  • Correo electrónico: radka.liskovamolins.com

Identificador de la vacante:10662830731.

Ver las 1,017 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.