Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Directores y gerentes de producción y operaciones > Sotsiaalosakonna Juhataja

Sotsiaalosakonna juhataja. Estonia

Trabajos de Directores y gerentes de producción y operaciones en Estonia

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones.

Juhid : Tootmisjuhid ja põhitegevuse juhid (tegevusalade kaupa)

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Sotsiaalosakonna juhataja põhiülesanneteks on sotsiaalosakonna töö juhtimine, vallavalitsuse pädevuses olevate sotsiaalvaldkonnaküsimuste lahendamise korraldamine, valla sotsiaalvaldkonna asutuste töö koordineerimine ning valla sotsiaaltööpoliitika väljatöötamisel osalemine.

Omalt poolt pakume: • võimalust mõjutada Saaremaa valla sotsiaalvaldkonna arengut;

• professionaalset ja toetavat meeskonda;

• paindlikku töökorraldust;

• motiveerivat ja tähendusrikast tööd;

• arenguvõimalust ja täiendõpet;

• eneseteostamise võimalust;

• 35 kalendripäeva põhipuhkust.

Muud nõuded: Kandidaadilt eeldame:

• kõrgharidust;

• eesti keele valdamist kõrgtasemel;

• vähemalt 2-aastast juhtimiskogemust või vähemalt 3-aastast töökogemust ametiasutuses või ametikoha töövaldkonnas;

• kohaliku omavalitsuse toimimise põhimõtete tundmist;

• oskust kasutada teenistuskohal vajalikke arvutiprogramme ja andmekogusid;

• teadmisi valdkonna õigusaktidest ja oskust neid rakendada

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Saaremaa Vallavalitsus (http://www.saaremaavald.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandidaatidel esitada järgmised dokumendid:
• CV;
• motivatsioonikiri ja palgasoov;
• haridust tõendava dokumendi koopia;
• isikut tõendava dokumendi koopia;
• muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

Tööle asumise aeg: 1. jaanuar 2021

Dokumendid palume esitada digiallkirjastatult 18. novembriks 2020 e-posti aadressil valdsaaremaavald.ee või Saaremaa Vallavalitsusele aadressil Tallinna tn 10, 93819 Kuressaare, märgusõna „Sotsiaalosakonna juhataja“.

Lisainfo: abivallavanem Marili Niits, marili.niitssaaremaavald.ee, tel 452 5013
www.saaremaavald.ee/toopakkumised

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 452 5013
  • Correo electrónico: marili.niitssaaremaavald.ee

Identificador de la vacante:1430616.

Ver las 52 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones ofertadas.