Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Peones de la industria manufacturera > Sortowacz

SORTOWACZ. Polonia

Ofertas de Peones de la industria manufacturera en Polonia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracownicy przy pracach prostych : Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie : Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle : Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Sortowanie paczek nadawanych; Ustawienie wózków platformowych;  Załadunek i rozładunek frachu

Praca zespołowa w grupie polsko – ukraińskiej;

Identyfikowanie poszczególnych rodzajów produktów lub materiałów, umieszczenie ich w odpowiednich pojemnikach lub miejscach przechowywania/składowania.

[Godzina zakończenia pracy] : 10:00 (jedna zmiana)

[Wymiar czasu pracy] : 160 GODZIN

[Inna umowa] : 24.08.2020-24.08.2021

Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- języki obce: ukraiński - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - konieczne- pozostałe: 1 miesiąc doświadczenia w pracy przy sortowaniu przesyłek pocztowych.

Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w SosnowcuRzeźnicza 12Sosnowiec 41200- wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 10.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 17 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Magdalena Cieślik, tel.: 322978743, email: pup.sosnowiec.pl" rel="nofollow">mcieslikpup.sosnowiec.pl

Identificador de la vacante:1617StPr/20/0673.

Ver las 637 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.