Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Empleados de control de abastecimientos e inventario > Sortowacz żywności W Magazynie

Contratación de Empleados de control de abastecimientos e inventario en Polonia

Sortowacz żywności W Magazynie

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario.

Pracownicy biurowi : Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych i ewidencji materiałów : Pracownicy spraw ewidencji materiałowej i transportu : Magazynierzy

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Prace przeładunkowe, przyjmowanie i wydawanie towarów, kontrola jakościowa i ilościowa towarów, obsługa wózka widłowego, kontrola stanów magazynowych.

Praca od poniedziałku do piątku w godz.

8-16.Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- pozostałe: Poziom wykształcenia - średnie.

Uprawnienia / umiejętności - uprawnienia do obsługi wózka widłowego, prawo jazdy kat.

B.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: skierowanie- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2750 (PLN).

Empleador: Bank Żywności SOS w Warszawie.

Instrucciones para solicitar:

Magdalena Krajewska, tel.: 22 753-85-00 wew. 212

Identificador de la vacante:1470StPr/20/0768.

Ver las 840 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.