Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Desarrolladores de software > Software Developer, Vývojáři Softwaru

Software Developer, Vývojáři softwaru. Hlavní město Praha

Vacantes de Desarrolladores de software en Hlavní město Praha (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software.

Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací : Vývojáři softwaru

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

- Navrhovat kompletní řešení, které bude použitelné ve všech zemích.

- Na návrhu získávání dat v podobě streamování udalostí od eshopů.

- Spolupracovat se stakeholdery na definici rozhraní pro předávání dat dál do našeho prostředí.

- Budeš mít volnost a zároveň odpovědnost za provoz a rozšiřování všech částí celého systému pro zpracování dat v duchu DevOps kultury.

- Nastavování CI/CD pipeline.

- Testování - unit, integrační, end2end, atd.

- Vše, co půjde, budeš automatizovat.

Požadujeme:

- minimálně 2 roky praxe v oboru

- znalost Python, HTML/CCS/JAVASCRIPT, GIT

- anglický jazyk - komunikativní úroveň

- český jazyk - plynule

Región: Hlavní město Praha.

Ver 440 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 80000 mínimo y 95000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Heureka Group a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Denisa Ferková. E-mail: heureka.cz" rel="nofollow">Denisa.Ferkovaheureka.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: Denisa.Ferkovaheureka.cz

Identificador de la vacante:19369460715.

Ver las 696 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software ofertadas.