Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos > Sodni Zapisnikar V-i - M/ž

SODNI ZAPISNIKAR V-I - M/Ž. Eslovenia

Oferta de Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Operadores de máquinas de oficina : Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos.

Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje, strojepisci/strojepiske, tajniki/tajnice ipd : Strojepisci/strojepiske ipd : Strojepisci/strojepiske in urejevalci/urejevalke besedil

Descripción de la oferta de trabajo:

SODNI ZAPISNIKAR, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - PISANJE PO NEPOSREDNEM DIKTATU NA NAROKIH, ZASLIŠANJIH DISCIPLINSKEGA SODIŠČA IN SEJAH ORGANA IN NJEGOVIH DELOVNIH TELES, - SAMOSTOJNO SESTAVLJANJE ZAHTEVNEJŠIH DOPISOV, SKLEPOV, ODREDB, - SAMOSTOJNA OPRAVILA V ZVEZI Z VABLJENJEM NA NAROKE, ZASLIŠANJA IN SEJE, ODPRAVLJANJE PISANJ IN VODENJE EVIDENC, - SAMOSTOJNO UREJANJE SPISOV PO KONČANIH OBRAVNAVAH IN ZASLIŠANJIH, - IZDELAVA POPISOV IN ARHIVIRANJE SPISOV OZ.

ZADEV ORGANA, - SKENIRANJE DOKUMENTACIJE, - PRIPRAVA DNEVNEGA REDA IN GRADIVA ZA SEJE ORGANA IN NJEGOVIH DELOVNIH TELES, - VODENJE SU VPISNIKA IN VPISNIKOV V DISCIPLINSKIH ZADEVAH, - OPRAVLJANJE DRUGIH ADMINISTRATIVNIH ZADEV TER NALOG PO ODREDBI PREDSEDNIKA IN GENERALNEGA SEKRETARJA SODNEGA SVETA, ČLANOV DISCIPLINSKIH ORGANOV IN DODELJENIH SODNIKOV. , Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati, ki imajo dodatna znanja in sposobnosti: - desetprstno slepo tipkanje, - urejevalnik besedil - zahtevno, - delo s preglednicami - osnovno.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: SODNI SVET REPUBLIKE SLOVENIJE, Trdinova ulica 4 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ZEVNIK IRMA
Contact Phone: 01 43 41 868
Contact Email: sodni.svetsodisce.si

Identificador de la vacante:NG46550 .

Ver las 28 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Operadores de máquinas de oficina : Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos ofertadas.