Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Economistas > Sodelavec/sodelavka V Pisarni Za Disponiranje Osebja - M/ž

SODELAVEC/SODELAVKA V PISARNI ZA DISPONIRANJE OSEBJA - M/Ž

Oferta en Eslovenia de Economistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Ekonomisti/ekonomistke

Descripción de la oferta de trabajo:

EKONOMISTI, poskusno delo , Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40, ADMINISTRATIVNA IN KADROVSKA DELA.

KONTAKTNA OSEBA ZA OSEBJE NA GRADBIŠČIH.

PRIPRAVA DOKUMENTACIJE ZA PRIJAVE NA GRADBIŠČA.VODENJE IN SKRB ZA PERSONALNE MAPE IN DRUGE ZBIRKE PODATKOV.

KOMUNIKACIJA Z ZAPOSLENIMI NA GRADBIŠČIH IN Z OSTALIMI INTERNIMI ODDELKI.

KOMUNIKACIJA Z ZUNANJIMI PARTNERJI. , Terensko delo v Avstriji (Wels).

Družboslovna ali tehnična izobrazba.

Aktivno govorno in pisno znanje nemškega in angleškega jezika.

Odlično poznavanje pisarniških orodij MS Office.

Zanesljivost, komunikacijske in organizacijske sposobnosti.

Sposobnost timskega dela, angažiranost.

Samostojnost in strukturirana metoda dela.

Zaželene so izkušnje v kadrovskem delu.

Življenjepis v nemškem jeziku poslati po mailu.  NUDIMO:  Dolgoročna zaposlitev v profesionalnem timu.

Možnost osebnega in poklicnega usposabljanja ter napredovanja. , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: FERROMONT-SL, montaža industrijskih strojev in naprav d.o.o., Bohova 71 , 2311 HOČE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GOLUBIĆ GORAN
Contact Email: jobs.sichristof.com

Identificador de la vacante:NZ96424.

Ver las 178 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.