Empleos de Secretarios administrativos y ejecutivos en Notranjsko-kraska (Eslovenia)

Sodelavec V Programu Večgeneracijski Center - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke : Sekretarji/sekretarke v upravi in poslovodstvu.

Descripción de la oferta de trabajo:
PROJEKTNI TAJNIK, Določen čas, 12 mesecev oz. 31.12.2018, skrajšan delovni čas, 25 ur, PRGANIZIRA IN STROKOVNO VODI PROGRAM VGC, PRIPRAVLJA, ORGANIZIRA TER NEPOSREDNO IZVAJA INDIVIDUALNE TER SKUPNE PROGRAME, AKTIVNOSTI, SPODBUJA RAZVOJ NOVIH PROGRAMOV, PODPROGRAMOV, AKTIVNOSTI, USMERJA UPORABNIKE V USTREZNE PROGRAME OZ. JIH INFORMIRA Z MREŽO PROGRAMOV, STORITEV, KI SO NA VOLJO V LOKALNI MREŽI, VODI EVIDENCE, ZBIRKE PODATKOV, DOKUMENTACIJO TER PRIPRAVLJA POLLETNA, LETNA TER IZJEMOMA NA ZAHTEVO DIREKTORJA POROČILA O DELOVANJU PROGRAMA , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje zelo dobro, DELOVNE IZKUŠNJE IN REFERENCE IZ PODROČJA DELA Z OTROCI, MLADOSTNIKI TER DRUGIMI RANLJIVIMI SKUPINAMI.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Notranjsko-kraška.

Ver 67 ofertas de trabajo en "Notranjsko-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 25.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: CENTER ZA SOCIALNO DELO IL.BISTRICA.

Dirección: BAZOVIŠKA CESTA 32 , 6250 ILIRSKA BISTRICA.

Contacto: ZADEL ŠKRABOLJE KRISTINA

Email: kristina.zadelReemplazar por una arrobagov.si

Teléfono: 05/ 711 01 40.

Ver las 551 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.