Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Profesionales del trabajo social > Stručni/a Radnik/ca U Sustavu Socijalne Zaštite 2 / Socijalni/a Radnik/ca

STRUČNI/A RADNIK/CA U SUSTAVU SOCIJALNE ZAŠTITE 2 / SOCIJALNI/A RADNIK/CA

Demanda de Profesionales del trabajo social en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Social work and counselling professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

U v j e t i:

- završen diplomski sveučilišni studij socijalnog rada/socijalne politike,

- položen stručni ispit,

- odobrenje za samostalan rad,

- poznavanje rada na računalu,

- položen vozački ispit B kategorije,

- da ne postoji zapreka iz članka 261. stavak 1. Zakona o socijalnoj skrbi („Narodne novine“ broj:18/2022, 46/2022 i 119/2022.) - dokaz će po službenoj dužnosti pribaviti poslodavac kod primitka u radni odnos.

Na natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova (Narodne novine br. 82/08, 69/17.).

Uz prijavu za prijem u radni odnos kandidati su dužni priložiti:

- životopis,

- dokaz o hrvatskom državljanstvu,

- diplomu ili uvjerenje o stručnoj spremi,

- presliku osobne iskaznice,

- rodni list,

- uvjerenje o položenom stručnom ispitu,

- odobrenje za samostalan rad (licenca),

- presliku vozačke dozvole,

- potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje,

- uvjerenje o nekažnjavanju i da nije pokrenut kazneni postupak (ne starije od mjesec dana).

Opis poslova radnog mjesta koje se popunjava ovim natječajem nalazi se na web-stranici  Doma za odrasle osobe Bjelovar (https://dzoob.hr) u Pravilniku o unutarnjem ustroju i sistematizaciji radnih mjesta.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od dana objave ili poštom na adresu: Dom za odrasle osobe Bjelovar, Ulica Don Frane Bulića 5a, Bjelovar 43000, s naznakom „Ne otvarati – prijava na natječaj za radno mjesto - Stručni radnik u sustavu socijalne zaštite 2 / Socijalni radnik “.

Kandidati koji podnesu pravovremenu i urednu prijavu i ispunjavaju formalne uvjete iz Natječaja mogu biti pozvani na razgovor.

Kandidat/kandidatkinja koji ne pristupi razgovoru smatra se da je povukao prijavu i više se ne smatra kandidatom prijavljenim na Natječaj.

Potpunom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu i potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: DOM ZA ODRASLE OSOBE BJELOVAR.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Don Frane Bulića 5a, Bjelovar

Zamolba: Don Frane Bulića 5a, Bjelovar

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2476083.

Ver las 80 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social ofertadas.