SOCIALNI DELAVEC - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Vacantes de Profesionales del trabajo social en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Socialni delavci/socialne delavke, svetovalci/svetovalke.

Descripción de la oferta de trabajo:
SOCIALNI DELAVEC, poskusno delo 3 mesece, Določen čas oz. 12, polni delovni čas, 40 ur, - VODENJE IN KOORDINIRANJE STROKOVNEGA DELA, - UVAJALNI IN INFORMATIVNI STIKI PRED SPREJEMOM, SPREJEM IN POMOČ PRI VKLJUČEVANJU STANOVALCEV, - IZVAJANJE OSEBNE POMOČI, KI ZAJEMA SVETOVANJE STANOVALCEM DOMA IN NJIHOVIM SVOJCEM, TER INFORMATIVNO SVETOVANJE PRED SPREJEMOM V DOM, - SPREJEMANJE PROŠENJ, RAČUNALNIŠKO VODENJE PROŠENJ IN PRIPRAVLJANJE DOKUMENTACIJE ZA KOMISIJO ZA SPREJEM IN ODPUST STANOVALCEV, - SODELOVANJE V KOMISIJI ZA SPREJEM, PREMESTITEV IN ODPUST STANOVALCEV, UREJANJE IN VODENJE DOKUMENTACIJE STANOVALCEV IN VODENJE EVIDENC, - OBVEŠČANJE DOMSKIH IN JAVNIH SLUŽB OZ. DRUGIH ORGANOV O SPREMEMBAH (SPREJEM, PREMESTITEV, ODPUST), - SPREJEMANJE IN UREJANJE PRITOŽB V ZVEZI Z DOMSKO NASTANITVIJO, - REŠEVANJE KONFLIKTNIH SITUACIJ MED SAMIMI STANOVALCI IN MED STANOVALCI IN DELAVCI, - KOORDINIRANJE IN VODENJE DELA S SKUPINAMI STANOVALCEV, - IZDELOVANJE ANALIZ IN POROČIL, - SODELOVANJE IN PRIPRAVLJANJE DRUŽABNIH DEJAVNOSTI ZA STANOVALCE, - VODENJE PROSTOVOLJCEV, - SODELOVANJE S SLUŽBAMI ZNOTRAJ ZAVODA IN INSTITUCIJAMI ZUNAJ ZAVODA, - SODELOVANJE V STROKOVNEM TIMU, - OPRAVLJANJE DRUGIH DELOVNIH NALOG IN OPRAVIL PO USTNIH ALI PISMENIH NAVODILIH DIREKTORJA, KI PA MORAJO BITI PO SVOJI ZAHTEVNOSTI SORODNE REDNIM DELOVNIM NALOGAM IN OPRAVILOM. , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, - izobrazba po 69.členu Zakona o socialnem varstvu, - strokovni izpit II.stopnje ZUP-a, - znanje iz gerontologije in poznavanje psihologije starostnika, - zanesljivost in organiziranost, - samoiniciativnost, sposobnost praktičnega razmišljanja, - sodelovanje v timu , dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1110 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: VITADOM; VITADOM, PE DOM STAREJŠIH ŠKOFLJICA.

Dirección: Ob potoku 11 , 1291 ŠKOFLJICA.

Contacto: TEKAVČIČ MATEJA

Email: mateja.tekavcicReemplazar por una arrobavitadom.si

Teléfono: 01 235 58 62.

Ver las 495 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social ofertadas.