Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Trabajadores de los cuidados personales a domicilio > Sociální Pracovník/pracovnice V Ambulanci Pro Nelátkové Závislosti, Ostatní Pracovníci V Sociálních Službách V Oblasti Ambulantních A Terénních Služeb A Domácí Péče

sociální pracovník/pracovnice v Ambulanci pro nelátkové závislosti, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Contrato de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio en República Checa

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví : Ošetřovatelé v oblasti domácí péče

Descripción de la oferta de trabajo:

Životopis a motivační dopis  zasílejte na adresu:

g.ambulancecppt.cz

(do předmětu uveďte "Výběrové řízení - sociální pracovník)

Požadujeme:

-    Minimálně vyšší odborné vzdělání v oboru Sociální práce, Sociální pedagogika. Vhodné i pro studenty ukončující VŠ studium v oborech Speciální pedagogika, Adiktologie, Sociální práce, Právo

-    Kladný vztah k oboru sociální práce (orientace v oboru: základní znalost dluhové problematiky, znalost metod sociální práce apod.)

-    Dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, schopnost sebereflexe, zájem o další odborný růst

-    Uživatelskou znalost práce s počítačem

K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Vyhrazujeme si právo prodloužit nebo zrušit výběrové řízení, případně pracovní pozici dočasně neobsadit.

Co u nás budete dělat?

-    Sociální práci s patologickými hráči a jejich blízkými

-    Motivační práci s klientem

-    Dluhové poradenství, komunikaci s úřady, doprovody klientů na úřady, návrhy řešení sociální situace klienta, budování finanční gramotnosti klienta atp.

-    Spolupracovat na PR ambulance, on-line komunikace s klienty

-    Mapovat herní provozovny a spolupracovat s nimi v Plzni a okolí atp.

-    Samostatně a kreativně vytvářet sociální segment služeb Ambulance

Co nabízíme?

-    zázemí odborně profilované organizace

-    komplexní podporu v dalším vzdělávání a odborném růstu

-    možnost práce pod supervizí odborníků

Výše mzdy: 25 000 - 30 000  Kč (dle dosaženého vzdělání a délky praxe)

Nástup ihned.

Número de puestos: 1.

Empleador: Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Lucie Peschiková. Tel.: +420 727 845 506. E-mail: cppt.cz" rel="nofollow">g.ambulancecppt.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 727 845 506
  • Correo electrónico: g.ambulancecppt.cz

Identificador de la vacante:20175880788.

Ver las 594 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.