Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Trabajadores y asistentes sociales > Sociální Pracovník/pracovnice V Nízkoprahovém Zařízení Pro Děti A Mládež V Postoloprtech , Ostatní Odborní Pracovníci V Oblasti Sociální Práce

Oferta en República Checa (Ústecký kraj) de Trabajadores y asistentes sociales

Sociální Pracovník/pracovnice V Nízkoprahovém Zařízení Pro Děti A Mládež V Postoloprtech , Ostatní Odborní Pracovníci V Oblasti Sociální Práce

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti práva, kultury, sportu a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti právní, sociální a církevní : Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce: Postoloprty

Sociální pracovník pro nově vznikající nízkoprahové zařízení pro mládež v Postoloprtech.

Požadované vzdělání: min VOŠ v oblasti sociální práce, sociální pedagogika, sociální a humanitární činnost, sociálně právní činnost.

Pracovní úvazek ve výši 1,0. Pracovní poměr na dobu určitou, možnost prodloužení.

Další požadavky:

- kvalifikace sociální pracovník (minimálně VOŠ)

- praxe v sociální oblasti (a přímé práci) výhodou

- chuť a motivace pracovat s mládeží

- odolnost vůči zátěži a stresu

- empatie, dobré komunikační dovednosti, pozitivní myšlení

- časovou flexibilitu, ochotu pracovat v odpoledních hodinách

- uživatelská znalost PC

- řidičský průkaz skupiny B výhodou

Další požadavky: motivační dopis a profesní životopis (s přehledem dosavadní praxe) zasílejte na e-mailovou adresu: sas.romano.jseznam.cz .

Vybraní uchazeči (splnující kvalifikační požadavky) budou pozváni k osobnímu pohovoru. Osobní pohovor proběhne v Lounech.

kontakt: tel.: 601393247, e-mail: sas.romano.jseznam.cz

Región: Ústecký kraj.

Ver 135 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20000 (CZK mensual).

Instrucciones para solicitar:

Kontaktujte zaměstnavatele podle pokynů v poznámce.

Identificador de la vacante:16450130770.

Ver las 565 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.