Oferta de empleo de Trabajadores y asistentes sociales en Zlínský kraj (República Checa)

Sociální Pracovník/ce, Ostatní Odborní Pracovníci V Oblasti Sociální Práce

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti práva, kultury, sportu a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti právní, sociální a církevní : Odborní pracovníci v oblasti sociální práce.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce: Rodinné centrum Kroměříž Náplň práce: sociální služby - sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, poskytování poradenství, dodržování standardů kvality sociálních služeb, vedení spisové evidence - Předpoklady: spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce, komunikativnost, profesionální vystupování, empatie, sociální cítění, znalost práce na PC - Požadavky: odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. (§110 odst. 4a) vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zvláštního právního předpisu v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, a odst. 4b) vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zvláštního právního předpisu), způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, absolvování psychologického vyšetření - Pracovní podmínky: pracovní smlouva od 2. 1. 2018, Mzdové podmínky: nástupní plat 9 616,-/měsíc/úvazek 0,5, po zkušební době možnost zvýšení mzdy a možnost přiznání osobního ohodnocení, celkem rozmezí 9 616 - 12 500 Kč/měsíčně/úvazek 0,5 - Strukturované životopisy zasílejte vedoucí sociální služby, paní Mgr. Elišce Petruchové, na emailovou adresu: administrativaReemplazar por una arrobarckm.cz.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Zlínský kraj.

Ver 235 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 07/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 20.

Salario: 9616.0 CZK mínimo y 12500.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Eliška Petruchová, vedoucí sociální služby

Empresa: Rodinné centrum Kroměříž, z.s..

Contacto: Mgr. Eliška Petruchová, vedoucí sociální služby

Email: administrativaReemplazar por una arrobarckm.cz

Ver las 696 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.