Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Trabajadores y asistentes sociales > Sociální Pracovník Hmotné Nouze, Odborní Pracovníci V Oblasti Sociální Práce

Sociální pracovník hmotné nouze, Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Oferta de trabajo de Trabajadores y asistentes sociales en Královéhradecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti práva, kultury, sportu a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti právní, sociální a církevní : Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Descripción de la oferta de trabajo:

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK HMOTNÉ NOUZE v Oddělení hmotné nouze Kontaktního pracoviště v Trutnově, Krajské pobočky ÚP ČR v Hradci Králové.

Pracoviště: Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Hradci Králové Kontaktní pracoviště Trutnov, Horská 5 Hlavní náplň činnosti: Řešení sociálně-právních a sociálně zdravotních problémů klientů aplikací odborných metod sociální práce, diagnostická činnost, poradenství; účast na jednání se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu klientů.

Zajišťování agendy při poskytování dávek pomoci v hmotné nouzi.

Kvalifikační a další požadavky: a)vzdělání -vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zákona č.

561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, nebo -vysokoškolské vzdělání získaného studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zákona č.111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů. b)bezúhonnost c)výborná znalost práce na PC d)komunikativnost Pracovní podmínky: Pracovní poměr je na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou.

Pružná pracovní doba - plný úvazek.

Předpokládaným dnem nástupu na pracovní místo je 15. března 2017.

Pracovní místo je zařazeno do 10. platové třídy v souladu s platnými předpisy - plat od 18810,- Kč - 28.320,- Kč dle praxe, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 25.3.2018 na e-mailovou adresu: vaclav.stanekReemplazar por una arrobauradprace.cz a ivana.mazurovaReemplazar por una arrobauradprace.cz.

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.

Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 323 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 14/03/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 18810.0 CZK mínimo y 28320.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Mgr. Václav Staněk

Empresa: Úřad práce České republiky.

Dirección: Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové 2.

Contacto: Mgr. Václav Staněk

Email: vaclav.stanekReemplazar por una arrobatu.mpsv.cz

Ver las 561 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.