Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > camarero de pisos/camarera de pisos > Sobar / Sobarica - M/ž

SOBAR / SOBARICA - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Demanda de camarero de pisos/camarera de pisos en Eslovenia (Savinjska)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › camarero de pisos/camarera de pisos.

Traducción de la profesión: Poklici za preprosta dela › Čistilci/čistilke in pomočniki/pomočnice ipd › Gospodinjski pomočniki/gospodinjske pomočnice na domu, drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd › Drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

SOBAR, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, OPIS DELOVNEGA MESTA:

POSPRAVLJANJE IN ČIŠČENJE NAMESTITVENIH KAPACITET,

ČIŠČENJE IN SKRB ZA UREJENOST PROSTOROV IN OKOLICE,

ČIŠČENJE IN SKRB ZA UREJENOST BAZENOV IN SAVN,

VODENJE EVIDENC,

DELO PO NAVODILIH NADREJENEGA. , V TERMAH TOPOLŠICA IŠČEMO ZANESLJIVE IN ODGOVORNE OSEBE, KI JIH VESELI DELO Z LJUDMI V UREJENEM DELOVNEM OKOLJU V SRCU NARAVE. ZAGOTAVLJAMO DOBRO PLAČILO Z MOŽNOSTJO DOLGOROČNEGA SODELOVANJA V PRIJETNI EKIPI ZADOVOLJNIH LJUDI.

PRIČAKUJEMO:

ODGOVORNOST IN NATANČNOST,

KOMUNIKATIVNOST IN USTVARJALNOST,

VESELJE DO DELA Z LJUDMI,

PRIPRAVLJENOST NA IZMENSKO DELO IN DELO OB VIKENDIH.

NUDIMO:

STIMULATIVNE POGOJE ZA DELO,

DELO V PRIJETNEM OKOLJU,

REDNO PLAČILO IN DOBRE DELOVNO POGOJE,

UGODNOSTI V TERMAH TOPOLŠICA,

MOŽNOST NASTANITVE.

VAŠE PRIJAVE Z ŽIVLJENJEPISOM POŠLJITE NA KADRITERME-TOPOLSICA.SI

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 446 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: NARAVNO ZDRAVILIŠČE TOPOLŠICA D.D., TOPOLŠICA 77, 3326 TOPOLŠICA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LEMEŽ DOMINIKA
Contact Email: kadriterme-topolsica.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:OL33980.

Ver las 474 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › camarero de pisos/camarera de pisos ofertadas.