SOBAR - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Búsqueda de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.
Poklici za preprosta dela : Čistilci/čistilke in pomočniki/pomočnice ipd : Gospodinjski pomočniki/gospodinjske pomočnice na domu, drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd : Drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
SOBAR, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40 ur, SKRB ZA ČIŠČENJE IN PRIPRAVO SOB ZA GOSTE, ČIŠČENJE JAVNIH IN FUNKCIONALNIH POVRŠIN HOTELA V SKLADU S STANDARDI, ČIŠČENJE IN VZDRŽEVANJE HODNIKOV, RESTAVRACIJ, SEJNIH SOB IN OSTALIH JAVNIH POVRŠIN, IZVAJANJE NALOG PRI ODDAJI IN SPREJEMU PERILA, SKRB ZA PRIMERNO PRIPRAVO DELOVNEGA OKOLJA (MISE-EN-PLACE) ZA UČINKOVITO OPRAVLJANJE DELA, SKRB, DA SO VSA GOSTOVA PRIČAKOVANJA DOSEŽENA IN PRESEŽENA, SKRB ZA POPOLNO OSEBNO HIGIENO IN UREJENOST, SKRB ZA UREJENOST IN ČISTOČO DELOVNEGA OKOLJA IN DELOVNEGA VOZIČKA, SKRB ZA ODVOZ SMETI IZ VSEH DELOV HOTELA, ŠE POSEBEJ S SPALNEGA DELA HOTELA, UGOTAVLJANJE POTREBNE NABAVO VSEH POTREBNIH ARTIKLOV ZA NEMOTENO OPRAVLJANJE DELA, POROČANJE O VSEH PROBLEMIH NADREJENEMU, SODELOVANJE Z VSEMI OSTALIMI ZAPOSLENIMI V HOTELU PRI OPRAVLJANJU SVOJIH NALOG, OPRAVLJANJE VSEH DEL IN NALOG PO NALOGU NADREJENEGA IN DIREKTORJA DRUŽBE., angleški jezik razumevanje osnovno, hrvaški jezik razumevanje osnovno, slovenski jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, OD VAS PRIČAKUJEMO: SAMOSTOJNO DELO, RACIONALNO RAZPOREJANJE DELA, IZOBRAZBA: OSNOVNA ŠOLA, STOPNJA IZOBRAZBE: II., DELOVNE IZKUŠNJE: NISO POTREBNE, DRUGA ZNANJA IN SPOSOBNOSTI: PRIJAZNA, DELOVNA IN KOMUNIKATIVNA OSEBNOST, POSEBNI POGOJI: BREZ ALERGIJ NA ČISTILA IN VLAGO, ZNANJE JEZIKOV: SLOVENSKO, ZAŽELJENO: HRVAŠKO, ANGLEŠKO, LASTEN PREVOZ. Prijaznost, delovnost in komunikativnost, brez alergij na čistila in vlago. Možnost podalj. del. razmerja. Večina dela se opravlja dopoldan, delo tudi med vikendi in prazniki, ob družabnih dogodkih (poroke, zabave) možna tudi večerna izmena, dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 819 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 810.0 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: Hotel Mons hotelirstvo in gostinstvo d.o.o..

Dirección: Pot za Brdom 4 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: OPARA PETRA

Email: petra.oparaReemplazar por una arrobafourpointsljubljana.com

Teléfono: 01 47 02 711.

Ver las 1,337 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.