Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Cajeros de bancos > Směnárníci, Pokladní, Obsluha Směnárny , Směnárníci

směnárníci, pokladní, obsluha směnárny , Směnárníci

Ofertas de empleo en República Checa (Hlavní město Praha) de Cajeros de bancos

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Pagadores y cobradores de ventanilla y afines : Cajeros de bancos y afines.

Úředníci : Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech : Pokladníci ve finančních institucích, bookmakeři, půjčovatelé peněz, inkasisté pohledávek a pracovníci v příbuzných oborech : Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt:e-mail: euroexchange.zamestnaniemail.cz

Obsluha směnárny, práce s pokladnou, komunikace se zákazníky.

Požadujeme: uživatelskou  znalost práce s PC, trestní bezúhonnost. Praxe v oboru vítána (hotovostní přepážka, pokladna), nikoliv podmínkou. Rádi si vás zaškolíme.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 573 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 22000 (CZK mensual).

Empleador: EUROEXCHANGE s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Terézia Tošovská. E-mail: email.cz" rel="nofollow">euroexchange.zamestnaniemail.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: euroexchange.zamestnaniemail.cz

Identificador de la vacante:16238640797.

Ver las 161 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Pagadores y cobradores de ventanilla y afines : Cajeros de bancos y afines ofertadas.