Ofertas de empleo en República Checa (Jihočeský kraj) de Empleados de servicios estadísticos, financieros y de seguros

Služební Místo č. 220513 – Vrchní Referent/rada V Oddělení Kontrolním I, úředníci V Oblasti Daní

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de servicios estadísticos, financieros y de seguros.
Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci pro zpracování číselných údajů : Úředníci v oblasti statistiky, financí a pojištění.

Descripción de la oferta de trabajo:
Služba zahrnuje zejména: -komplexní výkon agendy při správě daní ve složitých případech správy daní, -provádění postupů při správě daní podle daňového řádu, tj. vyhledávací činnosti, místní šetření, daňové kontroly, postupů k odstranění pochybností, kontroly daňové evidence a účetnictví, -vedení daňového a správního řízení a provádění potřebných procesních úkonů podle daňového řádu, případně správního řádu, včetně zpracování rozhodnutí. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 24. srpna 2017, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Finanční úřad pro Jihočeský kraj, Mánesova 1803/3a, České Budějovice, PSČ 371 87, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese, případně na podatelnu Územního pracoviště v Písku Finančního úřadu pro Jihočeský kraj, nábřeží 1. máje 2259, Písek, PSČ 397 01. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna2200Reemplazar por una arrobafs.mfcr.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID scdnz6b. Více informací a žádost včetně požadovaných příloh ke stažení na: http://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/app/detail/3538998

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 251 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 20600.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Marie Tichá

Empresa: GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ.

Contacto: Ing. Marie Tichá

Teléfono: +420 387 722 289.

Ver las 55 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de servicios estadísticos, financieros y de seguros ofertadas.