Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Letonia > Ensambladores de maquinaria mecánica > Sliežu Ceļu Montieris

SLIEŽU CEĻU MONTIERIS. Letonia

Demanda en Letonia de Ensambladores de maquinaria mecánica

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica.

Iekārtu un mašīnu operatori un izstrādājumu montieri : Montieri : Montieri : Mehānisko mašīnu montieri

Descripción de la oferta de trabajo:

VAS “Latvijas dzelzceļš” (reģ.nr. 40003032065) Ceļu distance aicina darbā:

SLIEŽU CEĻU MONTIERUS

Darba vieta: Jūrmala (dzelzceļa posms).

Darba laiks: 5 dienu darba nedēļa, summētais darba laiks.

Galvenie darba pienākumi:

  • veikt vienkāršus, vidēji sarežģītus un sarežģītus sliežu ceļu uzturēšanas, remonta, montāžas un demontāžas darbus.

Prasības pretendentam:

  • vidējā izglītība;
  • latviešu valodas prasme A2 (pamata) līmenī.

Mēs piedāvājam:

  • darba algu 560,00 - 760,00 EUR (bruto) mēnesī + ikmēneša prēmiju līdz 20%;
  • sociālās garantijas, dzīvības un nelaimes gadījumu darbā apdrošināšanu;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • kvalifikācijas paaugstināšanu un izaugsmes iespējas.

CV ar norādi “Sliežu ceļu montieris Jūrmalā” lūdzam sūtīt uz e-pastu: Elina.Sakeleldz.lv

Tālr.nr. +371 67236655

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 3.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 560 mínimo y 760 máximo (EUR).

Empleador: Latvijas dzelzceļš, AS .

Forma de contacto:

  • Dirección: Jūrmala
  • Teléfono: +371 67236655
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: Elina.Sakeleldz.lv

Identificador de la vacante:191128-21.

Ver las 134 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica ofertadas.