Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Profesionales del trabajo social > Skupinski Habilitator Vdc, Ivo - M/ž

Ofertas de Profesionales del trabajo social en Eslovenia

Skupinski Habilitator Vdc, Ivo - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Socialni delavci/socialne delavke, svetovalci/svetovalke

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA SOCIALNO DELO IN SVETOVANJE, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE PROGRAMA AKTIVNOSTI ZA ODRASLE IN VSEŽIVLJENJSKEGA UČENJA, PROGRAMA VODENJA, VARSTVA IN ZAPOSLOVANJA POD POSEBNIMI POGOJI TER PROGRAMOV DEJAVNOSTI IN ZAPOSLITVE V INSTITUCIONALNEM VARSTVU TER IZVAJANJE VSEBIN RAZISKOVALNEGA DELA Z UPORABO SPECIALNIH ZNANJ,VODENJE DOKUMENTACIJE, NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE, IZVAJANJE IN EVALVIRANJE INDIVIDUALIZIRANIH IN OSEBNIH NAČRTOV, DEJAVNOSTI PROSTEGA ČASA TER VKLJUČEVANJA V OKOLJE (LOKALNO IN ŠIRŠE),SODELOVANJE Z ZAKONITIMI ZASTOPNIKI IN ZAGOVORNIKI, USTANOVAMI IN LOKALNIM TER ŠIRŠIM OKOLJEM, VODENJE INTERDISCIPLINARNIH TIMSKIH OBRAVNAV, SESTANKOV S STARŠI, DRUGIMI SVOJCI IN LOKALNO SKUPNOSTJO,SKRB ZA AKTIVNO VKLJUČEVANJE IN MOTIVIRANJE UPORABNIKOV TER NJIHOVO VARNOST, SKRB ZA VARNOST UPORABNIKOV, SPREMLJANJE MOŽNOSTI VKLJUČEVANJA V EVROPSKE PROJEKTE, SODELOVANJE V IZVAJANJU EVROPSKIH PROJEKTOV, DRUGA DELA IN NALOGE PO NAVODILIH NADREJENEGA V SKLADU Z VIZIJO CUDV RADOVLJICA IN LETNIM DELOVNIM NAČRTOM.

, Od kandidatov pričakujemo magistrsko izobrazbo (druga bolonjska stopnja) oz. visokošolsko univerzitetno izobrazbo (prejšnja) oz. specializacijo po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnja) socialnega dela, psihološke ali biopsihološke smeri, pedagoške smeri in njenih specialnih vsebin, sociološke smeri, zdravstvene smeri delovne terapije z ustrezno specializacijo, znanje 1 svetovnega jezika, opravljen strokovni izpit v skladu z 69. členom Zakona o socialnem varstvu, zahtevnejšo uporabo računalniških orodij in organizacijske ter komunikacijske sposobnosti. Želena znanja so: specialna znanja za delo z osebami z dodatnimi motnjami in specialna znanja posameznih kreativnih področij. Delovni čas bo potekal 3 dni dopoldan in 2 dni v popoldanskem času. Kandidati so dolžni v vlogi navesti elektronski naslov, ki je namenjen obveščanju o neizbiri. Center ima certifikat družini prijazno podjetje.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: CENTER ZA USPOSABLJANJE, DELO IN VARSTVO MATEVŽA LANGUSA, RADOVLJICA, Cesta na Jezerca 17 , 4240 RADOVLJICA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BEZJAK MAJA
Contact Phone: 04 537 02 28
Contact Email: kadrovskacudv-ml.si

Identificador de la vacante:NL36239.

Ver las 414 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social ofertadas.