SKUPINOVODJA - M/Ž. Podravska. Eslovenia

Oferta en Podravska (Eslovenia) de Supervisores de industrias manufactureras

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Rudarski nadzorniki/rudarske nadzornice, nadzorniki/nadzornice v predelovalnih dejavnostih in gradbeni nadzorniki/gradbene nadzornice : Nadzorniki/nadzornice v predelovalnih dejavnostih.

Descripción de la oferta de trabajo:
TEHNIK ZA STROJNIŠTVO, VODJA DEL, Določen čas, 3 mesece oz. PO POTEKU POGODBE MOŽNOST SKLENITVE NOVE POGODBE, polni delovni čas, 40 ur, VODENJE IN ORGANIZACIJA DELA SKUPINE, RAZPOREJANJE DELAVCEV PO DELOVNIH MESTIH, ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTI IN POTREBNE KOLIČINE IZDELKOV IN STORITEV, VODENJE PREDPISANIH EVIDENC O DELOVNEM PROCESU, UVAJANJE NOVO ZAPOSLENIH, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, angleški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, nemški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, K SODELOVANJU VABLJENI TUDI ZAČETNIKI Z USTREZNO IZOBRAZBO,PO POTEKU POGODBE MOŽNOST SKLENITVE NOVE POGODBE, večizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 543 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/01/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: EUREL PODJETJE ZA PROIZVODNJO, TRGOVINO IN STORITVE D.O.O..

Dirección: BISTRIŠKA CESTA 54 , 2319 POLJČANE.

Contacto: SMOGAVEC ANICA

Email: anica.smogavecReemplazar por una arrobaeurel.si

Teléfono: 02 621 73 35.

Ver las 149 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.