Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > Skladový Operátor - řidič Manipulační Techniky, Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

Skladový operátor - řidič manipulační techniky, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Contratación en República Checa (Jihomoravský kraj) de Operadores de autoelevadoras

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně (Loděnická 963, 69123 Pohořelice)

Schopnost pracovat se skenerem, vyřizovat objednávky dle dokladů, dodržovat pravidla bezpečnosti práce, třídit palety dle druhů a kvality, převážet hotové zásilky na určené místo, lepit štítky a kompletovat zásilku dle potřeb zákazníka.

Zkušenosti s řízením vysokozdvižných vozíků výhodou.

Plně hrazené stravenky v hodnotě 70 CZK, 1 týden dovolené navíc

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 300 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 40.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 16500 mínimo y 20220 máximo (CZK mensual).

Empleador: DHL Supply Chain s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Martin Just. Tel.: +420 727 800 628. E-mail: dhl.com" rel="nofollow">martin.justdhl.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 727 800 628
  • Correo electrónico: martin.justdhl.com

Identificador de la vacante:15609510728.

Ver las 468 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.